Adwokat Ewa Kotewicz

jest wpisana na listę Izby Adwokackie w Katowicach, ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Następnie odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, którą zakończyła w 2011 roku, uzyskaniem uprawnień adwokackich i wpisem na listem adwokatów. W dotychczasowej pracy zawodowej podejmowała współpracę z wieloma Kancelariami na terenie całego kraju. W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej doświadczenie zawodowe uzyskiwała w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Janusza Margasińskiego – wybitnego karnisty oraz Adwokata Zygmunta Miłek zajmującego się sprawami cywilnymi i gospodarczymi.

Adwokat Ewa Kotewicz od wielu lat podejmuje się reprezentacji w skomplikowanych sprawach, dzięki czemu posiada duże doświadczenie w sprawach z różnych dziedzin prawa, w szczególności jednak skomplikowanych sprawach rodzinnych – rozwody, alimenty, podziały majątku, sprawy związane z władzą rodzicielską, jak również w sprawach karnych. Adwokat Ewa Kotewicz zajmuje się również sprawami cywilnymi, spadkowymi– również tymi wymagającymi bardzo indywidualnego podejścia z uwagi na skomplikowany stan faktyczny i prawny.

Etyka zawodowa jest dla adwokat Ewy Kotewicz priorytetem przy wykonywaniu obowiązków zawodowych, udzielając porad prawnych jak i pełniąc obowiązki pełnomocnika strony, proponuje rozwiązanie sprawy zawsze indywidualnie z uwzględnieniem konkretnego stanu faktycznego oraz przy uwzględnieniu potrzeb danego klienta. W swoich działaniach empatyczna, zawsze stara się wytłumaczyć klientowi zawiłości prawne danej sprawy. Zawsze kieruje się dobrem swojego klienta i celem jej działań jest uzyskanie jak najkorzystniejszego skutku dla klienta. Jest rzetelna, zawsze zaangażowana w każdą powierzoną jej sprawę.

Nasza Kancelaria na rynku prawniczym wyróżnia zawsze bardzo indywidualnym podejście do każdej sprawy, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb Klienta. Prowadzone sprawy są zawsze rozpatrywane wszechstronnie, całościowo podejmowane działania prawne zawsze zmierzają do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących naszych Klientów. Nasza Kancelaria ma bardzo dobre opinie wśród dotychczasowych Klientów.

Zawsze kierujemy się interesem Klienta i w ramach obowiązującego porządku prawnego zapewniamy rozwiązania prawne najbardziej dostosowane do Jego potrzeb.

Zapraszamy

do zapoznania się z pełną informacją na temat specjalizacji spraw prowadzonych przez Kancelarię.